משלוחים והחזרות

 

המשלוח באתר הוא חינם לכל רחבי הארץ אליהם מגיע דואר ישראל. 

  • אופן שילוח

אנו שולחים הזמנות בדואר רשום עם דואר ישראל או עם דואר שליחים, לפי בחירתכן בעת רכישת התיק. משלוח בדואר רשום חינם ומשלוח בדואר שליחים בתוספת תשלום (זמן האספקה הוא עד 24 שעות מרגע המשלוח). הזמנות ממלאי קיים נשלחות עד 3 ימי עסקים מיום ההזמנה ויגיעו אליכם תוך 7 ימי עסקים על פי זמני העבודה של דואר ישראל. לאחר שההזמנה תשלח, ישלח אליכם למייל מספר מעקב החבילה, כך תוכלו לעקוב אחריה באתר דואר ישראל ולראות בדיוק מתי תגיע אליכם.

דואר רשום-כשהחבילה תגיע, תקבלו פתק המודיע על כך לתיבת הדואר שלכם ותוכלו לאסוף את החבילה מסניף הדואר הקרוב לביתכם.

דואר שליחים- שליח יגיע לכתובת אותה סיפקתם בעת הרכישה.

אנא שימו ♥ זמני האספקה הם במהלך יום העבודה, ולכן אם אתם לא בבית אנא תנו כתובת בה תהיו בזמן האספקה, אנא הוסיפו גם מספר טלפון נייד בו השליח יוכל להשיג אתכם. אם השליח יגיע ולא יהיה אף אחד בכתובת לקבל את החבילה, יושאר פתק בתיבת הדואר שלכם/דלת ותוכלו לאסוף את החבילה מסניף הדואר הקרוב לביתכם (המותג לא יישא בעלות משלוח נוספת).

  • איסוף עצמי

ניתן לאסוף הזמנות ממשרדנו, בתיאום מראש. אם תרצו לאסוף את ההזמנה כתבו לנו ונכין לכם אותה לאיסוף, ניתן להחנות מול החנות בכחול לבן, או בתיאום מראש נוציא לכן החוצה את השקית. לפרטים, 03-7110567  • החלפות

במקרה שתרצו להחליף לצבע או דגם אחר, שלחו את החבילה באריזתה המקורית חזרה ל- Collécte, גורדון 45 תל אביב, 6439404, וכתבו לנו לאיזה דגם תרצו להחליף. לאחר שנקבל מכם את המשלוח, נשלח אליכם תיק חלופי. המשלוח החוזר אליכם הוא חינם אלא אם כן צויין אחרת. ניתן להחליף את המוצר עד 7 יום מיום קבלת ההזמנה, במידה ולא נעשה בו שימוש והוא במצבו המקורי. לא יתקבלו חזרה מוצרים שנעשה בהם שימוש כלשהו.  • החזרות

במידה ותרצו להחזיר את המוצר שהזמנתם, שלחו את החבילה באריזתה המקורית חזרה ל- Collécte, גורדון 45 תל אביב, 6439404. לאחר שנקבל מכם את המשלוח נזכה את אמצעי התשלום עימו ביצעתם את הרכישה בסכום הקניה המלא, ונשלח לכם הודעה במייל המאשרת את הזיכוי. ניתן להחזיר את המוצר עד 7 יום מיום קבלת ההזמנה, במידה ולא נעשה בו שימוש והוא במצבו המקורי. לא יתקבלו חזרה מוצרים שנעשה בהם שימוש כלשהו. 

0
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Pinterest Icon